akcesoria.png akcesoria2.png akcesoria3.jpg

Strona główna › Akcesoria i sprzęt rybacki › Żaki rybackie - sieci do odłowu ryb

Żaki rybackie - sieci do odłowu ryb

Hodowla ryb oraz rybołówstwo nie mogą obyć się bez specjalistycznych akcesoriów, które pozwalają na stosowanie zaawansowanych technik. Zaopatrzenie się w odpowiednie przybory pozytywnie wpłynie na wszystkie czynności niezbędne do zajmowania się żyjącymi w wodzie stworzeniami.

Oferta naszej firmy obejmuje sieci do odłowu ryb w stawie oraz pozostałe przydatne narzędzia do pracy. Sieci produkujemy przy zastosowaniu nowoczesnych norm jakości, dzięki którym zachowują one swoją wytrzymałość przez wiele lat w środowisku wodnym. Odporność na działanie czynników zewnętrznych sprawia, że można z nich bezproblemowo korzystać w każdych warunkach. Za ich pomocą można łowić właściwie wszystkie gatunki ryb. Aby wykonać nasze sieci do odłowu, stosujemy wszystkie ważne dla tej sztuki czynności, takie jak cięcia, łączenia czy uzbrajanie, które w efekcie dają profesjonalne narzędzia do rybołówstwa.

Żaki to specjalne konstrukcje służące do połowu ryb. Mają one formę pułapki, do której wpływają żyjące w stosunkowo płytkich akwenach stworzenia. Żaki mają dwie komory wykonane ze standardowych sieci łownych, przy czym pierwsza komora jest dodatkowo wyposażona w wąską koronkę. Całość opinają obręcze. Żaki montuje się przy pomocy wbijanych w dno zbiornika żerdzi, które stabilizują całą pułapkę i umożliwiają proste zebranie jej w odpowiednim czasie. Istnieją różne rodzaje takich konstrukcji, np. posiadające jeden lub dwa kotły łowne.

Przyjmujemy zlecenia na hurtową produkcję sieci oraz żaków, ale chętnie wykonamy też zamówienia dla klientów indywidualnych. Na życzenie zleceniodawców możemy tworzyć sieci w różnych rozmiarach i kształtach w taki sposób, aby były jak najlepiej dostosowane do konkretnych potrzeb. Gwarantujemy przy tym niską cenę oraz doskonałą jakość wykonania.

Zainteresowanych naszymi sieciami do odłowu ryb w stawie oraz żakami zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością przygotujemy wycenę oraz udzielimy więcej informacji dotyczących terminu realizacji. Pomożemy również w najkorzystniejszym wyborze.

 

zaki-138.jpg

 

zaki-139.jpg

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania i możliwości uzyskania na nie odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Poldan Net sp. Z o.o. z siedzibą w 76-200 Słupsk, ul. Braci Staniuków 40.