1.png sport.jpg sport2.jpg

Strona główna › Siatki sportowe › Siatki na bramki

Siatki na bramki

Profesjonalne siatki na bramki

Poldan Net to producent sieci wszelkiej maści. Szyjemy do wielu różnorodnych dziedzin sportu, proponujemy siatki do przenoszenia lub przechowywania piłek, profesjonalne piłkochwyty czy kurtyny grodzące. W zależności od potrzeb klienta, wykonujemy siatki o różnych rozmiarach, w różnych kolorach i do różnego przeznaczenia. Działamy na rynku już od dwudziestu lat i posiadamy jakże cenne doświadczenie w branży. Nie brakuje nam zadowolonych klientów i niezmiernie nas to cieszy! Proponowane przez nas produkty obejmują również profesjonalne siatki na bramki, które są niezawodne. Sprawdzają się nie tylko przy profesjonalnych meczach, ale również i na Orlikach (w tym przypadku standardy produkcji bywają trochę inne). Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Wysokiej jakości siatki na bramki

Produkując sprzęt sportowy od lat dopasowujemy się do Państwa indywidualnych potrzeb. Jesteśmy elastyczni, a ofertę kierujemy zarówno do odbiorców prywatnych, jak i firm czy placówek oświatowych. Posiadamy profesjonalną wiedzę na temat produkcji siatek! Jeśli poszukują Państwo siatki na bramki, które będą stosowane na Orlikach bądź też szkolnych boiskach, to tutaj sprawdzają się produkty o mniejszych rozmiarach, niż ma to miejsce w przypadku profesjonalnych bramek. Oczywiście możemy też przygotować specjalne siatki, które stosowane są nie tylko na terenach zewnętrznych, ale również i wewnętrznych, a więc we wszelkich halach sportowych.

Siatki na bramki najwyższej jakości

Używana przez naszą firmę technologia, sprawia, że produkowane siatki na bramki są najwyższej jakości. Nie wpływają na nie negatywnie żadne warunki pogodowe, gdyż są odpowiednio zabezpieczone. Dlatego też spokojnie mogą być stosowane zarówno w deszczu, jak i śniegu. Przy tym dostępne są w każdym kolorze, w związku z czym każdy może dobrać coś odpowiedniego dla siebie. Zapewniamy gwarancję na produkowany przez nas towar, jak również późniejszy serwis pogwarancyjny i to na terenie całego kraju. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, to zachęcamy do kontaktu.

Jak wybrać siatki na bramki

Decydując się na właściwy rodzaj siatki na bramki, warto przeanalizować swoje potrzeby i dostosować odpowiedni typ, aby później sprawdził się on w stu procentach. Jeśli mają więc Państwo jakieś pytania, to zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą podjąć właściwą decyzję. Dzięki temu dobiorą Państwo odpowiedni produkt tak, aby spełniał on wszystkie oczekiwania.

Gwarancja jakości firmy

Z naszej strony zapewniamy pewność i terminowość w realizacji zamówień. Jako wiodący producent z przyjemnością dostosujemy się do Państwa potrzeb i życzeń. Gwarantujemy, że jesteśmy w stanie wykonać siatki na bramki o dowolnym kształcie i w dowolnym rozmiarze. W produkcji wykorzystujemy najlepsze materiały, ponieważ wiemy, że tylko z takich surowców powstaną najlepsze produkty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania i możliwości uzyskania na nie odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Poldan Net sp. Z o.o. z siedzibą w 76-200 Słupsk, ul. Braci Staniuków 40.