1.png sport.jpg sport2.jpg

Strona główna › Siatki sportowe › Piłkochwyty

Piłkochwyty

Poldan Net to nie tylko producent siatek sportowych i sieci rybackich! W naszej ofercie znajdują się również kurtyny grodzące czy piłkochwyty, które coraz powszechniej znajdują się na wyposażeniu placówek oświatowych. Zapewniają one maksymalną ochronę dla ludzi i terenu znajdującego się poza boiskiem. To swoista gwarancja bezpieczeństwa. Przyczyniają się również do szybkiego zwrócenia piłki na boisko. W tym miejscu polecamy Państwu nasze solidne piłkochwyty, które od wielu lat wykonujemy z najwyższej jakości materiałów – to one zapewniają wieloletnie użytkowanie oraz odporność na zniszczenia. Produkty, które Państwu oferujemy, spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa i wytrzymałości. Nasi pracownicy to profesjonalny zespół rzetelnie działających specjalistów w swojej dziedzinie – jesteśmy do Państwa dyspozycji!

piłkochwyty na boiska sportowe
piłkochwyty ochronne na boiska

Piłkochwyty – zastosowanie

Piłkochwyty są stosowane na boiska zewnętrzne oraz w halach sportowych w formie wiszącej lub napiętej. Są to elementy (konstrukcje) wyposażenia sportowego, które przydają się niemal tak samo, jak bramki. Ich montaż na boiskach sportowych ma na celu ochronę infrastruktury wokół boiska, ale przede wszystkim gwarantuje bezpieczeństwo dzieci czy sportowców na obiekcie sportowym, ponieważ skutecznie ogranicza wydostawanie się piłek poza strefę gry. W efekcie dzieci nie muszą wychodzić podczas gry poza bezpieczną strefę na ruchliwą ulicę lub parking. Zaletą naszych piłkochwytów jest możliwość tworzenia konstrukcji poprzez złączenie dwóch lub wielu siatek tego typu w narożniki – tym samym można stworzyć swoiste ogrodzenie, które może spełniać rolę wejścia dla sportowców.

poldannet - producent piłkochwytów na wymiar

Piłkochwyty – jak to robimy w Poldan Net

Nasze piłkochwyty produkujemy z materiałów najlepszej jakości. Są odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz zniszczenia, takie jak rozciąganie czy rozrywanie. Dajemy gwarancję długotrwałego użytkowania. W produkcji stosujemy następujące materiały – polipropylen oraz polietylen. Na Państwa życzenie każdy zamówiony produkt może zostać obszyty taśmą lub linką. W naszej ofercie posiadamy różne wymiary i kolory słupów oraz siatek. Służymy dostawą na terenie całego kraju, a przy większych zamówieniach dajemy atrakcyjne rabaty. Co więcej, piłkochwyty wykonujemy według Państwa wskazań. Jesteśmy elastyczni i z przyjemnością dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów.

chłopiec grający w piłkę na boisku

Piłkochwyty – cena, która Cię zaskoczy!

Poldan Net to wysoka jakość w niskiej cenie! Gwarantujemy trwałe piłkochwyty i ceny, które nie mają sobie równych. Cena każdego produkty jest uzależniona od sposobu wykonania siatki. Dopasowując się do Państwa potrzeb, nasze siatki produkowane są z oczkami o różnej wielkości (25mm, 40 mm, 60 mm, 100 mm) oraz grubości, w zależności od przeznaczenia.
Sugerowane przeznaczenie wg rozmiaru oczka:
– 25 mm – golf, tenis;
– 40 mm – tenis;
– 60 mm – osłona okien;
– 100 mm – piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, koszykówka.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania i możliwości uzyskania na nie odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Poldan Net sp. Z o.o. z siedzibą w 76-200 Słupsk, ul. Braci Staniuków 40.