1.png sport.jpg sport2.jpg

Strona główna › Siatki sportowe › Kurtyny grodzące

Kurtyny grodzące

Najlepsze kurtyny grodzące

Jesteśmy Poldan Net i od dwudziestu lat produkujemy siatki do wykorzystania na morzu i lądzie. Jako producent sieci rybackich i siatek sportowych wyrobiliśmy sobie markę, która zobowiązuje nas do nieustannego rozwoju. Wciąż poszerzamy naszą ofertę, aby dopasować się do oczekiwań naszych klientów. Nasza bogata oferta powstała z myślą o wszystkich Państwa potrzebach. Można u nas zamówić sieci rybackie, kurtyny grodzące, siatki sportowe i ochronne o dowolnym kształcie i rozmiarze. W procesie produkcji wykorzystujemy najlepsze materiały, przede wszystkim stylon i polietylen, a nawet wyjątkowe linki do obszywek własnej produkcji. Poldan Net realizuje zamówienia od klientów hurtowych, ale wykonujemy też małe zamówienia od klientów prywatnych.

Kurtyny grodzące do sali gimnastycznej

W ofercie Poldan Net znajdują się kurtyny grodzące, które są doskonałym pomysłem na przedzielenie sali gimnastycznej. To wspaniałe rozwiązanie do szkół, ale z naszej oferty mogą również skorzystać odbiorcy prywatni. Jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa indywidualnych potrzeb. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Nasze kurtyny grodzące wykonane są z materiału trudnopalnego, możemy więc zagwarantować bezpieczeństwo ich użytkowania. Produkujemy kurtyny do wysokości około 2 metrów, natomiast części powyżej wykonujemy z siatki polipropylenowej. Wiemy, że montaż może sprawić dużo problemów, dlatego zastosowaliśmy najlepsze technologie w procesie produkcji. W efekcie do rozciągnięcia kurtyn i złożenia można stosować system elektryczny i ręczny.

Kurtyny grodzące od Poldan Net to najlepsza jakość w najlepszej cenie

Jako profesjonaliści nieustannie poszerzamy naszą wiedzę. W Poldan Net doskonale wiemy, że kurtyny grodzące przydadzą się w każdej placówce oświatowej (i nie tylko). Dobrze wyposażona sala gimnastyczna powinna bowiem posiadać nie tylko najlepszy sprzęt sportowy, ale powinna też być przystosowana to prowadzenia kilku zajęć równocześnie. Można to osiągnąć dzięki kurtynom, czyli specjalnym kotarom, które sprawdzą się podczas jednoczesnego rozgrywania różnych meczów w jednej sali. Dzielą one salę na mniejsze części i pozwalają odseparować od siebie równolegle grające drużyny. Taka konieczność zachodzi z różnych względów – dlatego, że zawodnicy rozpraszają się wzajemnie, ale także dlatego, że wybita piłka mogłaby narobić niepotrzebnego zamieszania w drugiej połowie sali. To gwarancja bezpieczeństwa!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania i możliwości uzyskania na nie odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Poldan Net sp. Z o.o. z siedzibą w 76-200 Słupsk, ul. Braci Staniuków 40.