1.png sport.jpg sport2.jpg

Strona główna › Siatki sportowe

Siatki sportowe

Firma Poldan Net już od wielu lat produkuje profesjonalne siatki sportowe do różnych dziedzin sportu. Posiadamy doświadczenie w branży i jesteśmy specjalistami na rynku, o czym świadczy zadowolenie naszych klientów. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość produktów oraz Państwa satysfakcja! Stawiamy na ciągły rozwój. Zdajemy sobie sprawę, że największą inwestycją w rozwój każdej firmy jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji oraz inwestowanie w sprzęt, dlatego doszkalamy naszych pracowników i nieustannie modernizujemy linie produkcyjne. Dzięki temu systematycznie podnosimy swoją pozycję na rynku i jesteśmy znani z profesjonalizmu.

Profesjonalne siatki sportowe

Siatki sportowe na różne okazje…

Jako wiodący producent, Poldan Net szyje siatki sportowe na bramki do piłki nożnej (zarówno siatki typu Junior jak i Senior), do piłki ręcznej czy hokeja. Sitaki na bramki do piłki ręcznej nasi klienci bardzo często wykorzystują w celach indywidualnych na bramki w przydomowych ogródkach. Szyjemy też sieci do koszykówki, siatkówki oraz badmintona. Dużą popularnością cieszą się także produkowane przez nas siatki do tenisa ziemnego, o czym świadczy stale rosnąca sprzedaż. Szyjemy zarówno asortyment przeznaczony na profesjonalne korty tenisowe, ale też dla indywidualnego użytku. Ze względu na przeznaczenie wykorzystujemy tu różnorodne wzmocnienie, obszycia i specjalne materiały. Tak naprawdę nie ma dyscypliny sportu, do której nie bylibyśmy w stanie wyprodukować siatki. Chętnie dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów. Tak naprawdę zdecydowaną większość zamówień wykonujemy w trybie indywidualnym, realizując życzenia naszych klientów. W związku z tym serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Nasze siatki sportowe od podszewki

Jako profesjonaliści w Poldan Net stawiamy na najwyższą jakość – zarówno surowców, z których korzystamy w procesie produkcji, jak i efektów naszej pracy. Posiadamy w swojej ofercie siatki sportowe o różnej grubości sznurka oraz o różnych wielkościach oczek. Klient może też zdecydować o kolorze wybranej siatki – chętnie wysłuchamy wszystkich Państwa sugestii. Najbardziej popularne siatki na bramki do piłki nożnej typu Junior szyjemy w standardowym rozmiarze w trzech różnych głębokościach – to właśnie one bardzo często występują na boiskach typu Orlik. Nie ograniczamy się wyłącznie do produkcji siatek sportowych – specjalizujemy się również w kurtynach dzielących hale sportowe. Szyjemy także tak zwane łapacze, które obecnie są popularnie określane jako piłkochwyty. Pozwalają one nie tylko zabezpieczyć obiekt sportowy, ale także zdecydowanie go unowocześnić. Piłkochwyty wykorzystuje się między innymi na boiskach sportowych, kortach tenisowych, polach golfowych czy lodowiskach hokejowych.

Siatki sportowe od Poldan Net to nieograniczone możliwości

Nasze siatki sportowe z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz hal czy ośrodków sportowych. Do produkcji wykorzystujemy głównie liny polipropylenowe, poliamidowe i polietylenowe. Dbając o najwyższy poziom, zapewniamy jak największą odporność naszych produktów na warunki atmosferyczne oraz na promieniowanie UV. Stawiamy na ciągły rozwój i jako profesjonaliści sami produkujemy liny do obszywek, a obciążniki do kurtyn grodzących sieci sprowadzamy u najlepszych zachodnich producentów. Posiadając bogaty park maszyn, jesteśmy w stanie zapewnić klientom doskonałą jakość w bardzo konkurencyjnej cenie.

Siatki sportowe Poldan Net to światowa marka!

Dostarczamy nasz asortyment na teren całego kraju oraz na cały świat. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dotrzemy wszędzie! Nasze siatki sportowe eksportujemy nawet do Danii do jednej z największych firm zajmującej się sprzedażą sprzętu sportowego Virklund Sport, a także do pozostałych krajów europejskich. Jesteśmy liderem w branży i wiemy, że marka zobowiązuje. Poldan Net realizuje zamówienia od klientów hurtowych, ale jesteśmy również otwarci na małe zamówienia od klientów prywatnych.