ochrona wolier - siatka - slider ochronne siatki na woliery - slider siatka wolierowa - slider

Strona główna › Siatki ochronne › Siatki na woliery

Siatki na woliery

Skuteczne, polietylenowe siatki na woliery od firmy Poldan Net

Firma Poldan Net specjalizuje się w produkcji zabezpieczeń do hodowania ptaków oraz ryb. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości woliery oraz siatki ochronne. Proponujemy siatki (polietylenowe) odporne na promienie Uv i warunki atmosferyczne z 6-letnią gwarancją. Tego typu siatki charakteryzują się dużą elastycznością, sprężystością, wytrzymałością i małą wagą. Jeżeli poszycie wykonane zostanie ze standardowej siatki plecionej konieczne jest podwieszanie pod zadaszeniem lekkiej siatki tkanej zabezpieczającej przed rozbijaniem się spłoszonych ptaków.

W przypadku budowy woliery nad stawami hodowlami ryb proponujemy darmowe projektowanie i doradztwo. Siatki produkowane przez Poldan Net to gwarancja doskonałego zabezpieczenia. Nasi pracownicy pomogą Państwu w doborze najlepszych rozwiązań i doradzą, jak skutecznie zabezpieczyć dany obszar. Co więcej, zaprojektujemy idealnie wymierzoną wolierę zupełnie za darmo. Nasza oferta składa się z produktów wysokiej jakości, dzięki czemu mają Państwo gwarancję wieloletniej trwałości i niskiej ceny, jaką proponujemy na siatki oraz pozostały asortyment, który można znaleźć na naszej stronie.

polietylenowa siatka na woliery
ochronna siatka polietylenowa na woliery

Trwałe siatki na woliery z sześcioletnią gwarancją. Tylko w Poldan Net!

Wybierając nasze siatki na woliery, stawiają Państwo na wysoką jakość. Jak wiadomo, dobrze zaprojektowana woliera powinna być na tyle duża, aby ptaki mogły w niej swobodnie latać. Istotne jest często również zamontowanie krzaków i konarów, aby jak najlepiej imitować naturalne środowisko. Hodowla ptaków wymaga zastosowania się do wielu zasad, które kształtują obszar przyjazny dla zwierząt i bezpieczny dla samego właściciela. Podobnie jest w przypadku hodowli ryb. Polietylenowa siatka stosowania jest również do ochrony przed drapieżnikami i pozostałymi gatunkami ptaków.

To kolejne pożyteczne zastosowanie woliery, ponieważ obce ptactwo może przenosić choroby stanowiące niebezpieczeństwo dla ptaków w hodowli. Siatka jest również powszechnie stosowanym rozwiązaniem w przypadku dużych gatunków, czyli bażantów, kaczek oraz kur. Doskonale chroni zwierzęta przed drapieżnikami, które mogą atakować w powietrza, głównie jastrzębiami, które są częstym zagrożeniem w wielu hodowlach ptaków. Oprócz tego, taka forma ochrony zapobiega przedostawaniu się do danej strefy różnego rodzaju gałęzi, liści itd.

Idealna ochrona dla wolier – siatka polietylenowa

Dlaczego warto wybrać dla swojej woliery zabezpieczenie w postaci siatki polietylenowej? Przede wszystkim ze względu na doskonałe właściwości tego tworzywa. Wykazuje ono ogromną odporność na niskie i wysokie temperatury, promieniowanie UV, wodę, dzięki czemu chroni hodowlę przez wiele lat. Dzięki starannemu wykonaniu i dużej lekkości, nasze siatki są wyjątkowo chętnie wybieranym rozwiązaniem. Wszystkie objęte są aż 6-letnią gwarancją. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą Państwu szczegółowych informacji dotyczących wolier i siatek.

siatka ochronna na woliery
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania i możliwości uzyskania na nie odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Poldan Net sp. Z o.o. z siedzibą w 76-200 Słupsk, ul. Braci Staniuków 40.