11.png 12.png 13.png

Strona główna › Siatki ochronne › Siatki na antresole

Siatki na antresole

Zagospodarowanie antresoli może stanowić niemały kłopot. W branży wnętrzarskiej funkcjonuje wiele ciekawych rozwiązań, które mogą przypaść do gustu osobom poszukującym niecodziennej estetyki, która jest jednocześnie bardzo praktyczna.

Należą do nich także siatki na antresolę. Zastosowanie ich we własnym mieszkaniu może dać poczucie większej przestrzeni, którą można dowolnie urządzić. Jest to szczególnie pożądanie w mieszkaniach o niskim suficie. Może on ograniczyć niektóre możliwości i sprawiać poczucie zbyt małego miejsca. Zastosowanie w takim przypadku siatki na antresolę może znacząco wpłynąć na odbiór całego pokoju. Ponadto świetnie rozwiązuje problem ograniczonego dostępu do źródła światła. Dzięki swojej konstrukcji może ono dotrzeć w niedostępne wcześniej miejsca – prosto z wyższego piętra, co nadaje  pomieszczeniu ciekawą atmosferę.

Siatki wykorzystywane do urządzenia antresoli są modelem zabezpieczającym, dlatego warto wspomnieć o ich właściwościach w tym zakresie. Posiadamy wytrzymałe siatki na antresolę wyprodukowane z poliestru lub poliamidu. Do zwiększenia ich trwałości, a co za tym idzie – również bezpieczeństwa użytkowania, wykorzystujemy dodatkowe wzmocnienia w postaci nitek. Efektem jest nie tylko solidna podstawa, ale również estetyczne wykończenie, które na pewno nie zawiedzie żadnych oczekiwań.

Propozycje dotyczące siatek na antresolę firmy Poldan Net na pewno nie zawiodą Państwa oczekiwań. Realizujemy zarówno małe zlecenia dla klientów prywatnych, jak i hurtowe dla przedsiębiorców. Aby lepiej dostosować ofertę, przygotowaliśmy wiele standardów, wedle których odbywa się produkcja, ale jesteśmy też otwarci na zalecenia zasygnalizowane przez naszych klientów. Możemy wyprodukować siatki o dowolnych rozmiarach oraz kształtach – na życzenie zleceniodawców.

Zainteresowanych naszymi siatkami na antresolę zapraszamy do składania zamówień. Czekamy na nie pod naszym numerem telefonu oraz adresem e-mail. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań z przyjemnością udzielimy więcej informacji.

 

Poniżej link do filmu obrazującego prawidłowy montaż siatki.

https://www.youtube.com/watch?v=yWnzkiaL-Wo&t=24s

siatki-na-antresole-187.jpg

siatki-na-antresole-189.jpg

 siatki-na-antresole-188.jpg