ochrona wolier - siatka - slider ochronne siatki na woliery - slider siatka wolierowa - slider

Strona główna › Siatki ochronne

Siatki ochronne

Firma Poldan Net działa na rynku już od dwudziestu lat. Naszym priorytetem jest nieustanny rozwój oraz Państwa satysfakcja! Systematycznie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników i dbamy o zadowolenie klientów. Stałe udoskonalanie linii technologicznej świadczy o naszym profesjonalizmie. Już od lat gwarantujemy najwyższą jakość w atrakcyjnych cenach! Stawiamy na ciągły rozwój, a świadczy o tym fakt, że właśnie uruchomiliśmy nowoczesną linię technologiczną. Krótko mówiąc – jesteśmy renomowanym producentem siatek do różnorodnych gałęzi przemysłu, w naszej ofercie znajdują się również siatki ochronne.

Siatki ochronne na miarę Twoich potrzeb

Szyjemy asortyment różnego typu – między innymi siatki ochronne. Nasze flagowe produkty znajdują zastosowanie zarówno w ogrodnictwie, rolnictwie, budownictwie, jak i w hodowli zwierząt. Siatki zabezpieczające ładunek podczas transportu czy też siatki kontenerowe to coraz bardziej popularny produkt. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że nie pozwalają, aby ładunek wydostał się z wyznaczonego miejsca. Tego typu rozwiązania mogą być zakładane również na palety, dzięki czemu łatwiej zaplanować nam przestrzeń ładunkową czy też ochronić towar przed kradzieżą. Podobny asortyment szyjemy również na wysypiska śmieci. Dobrze wymierzona siatka, która została uszyta z mocnego materiału, to ochrona przed przemieszczaniem się odpadów poza wyznaczony teren.

Siatki ochronne to nasza specjalność

Posiadając wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie odpowiednio zaprojektować ochronę z siatek. Nasze siatki ochronne szyjemy ze sprawdzonych materiałów – takich jak poliamid, polipropylen czy polietylen. Mają one różne wielkości oczek – od 10 do 120 mm – a także różne grubości sznurka. Z powodzeniem sprawdzają się zarówno w rolnictwie, ale są też idealne do celów prywatnych. Siatki hodowlane (czyli woliery) służą na przykład do ochrony ptactwa – zarówno przed ucieczkami, jak i atakiem ze strony innych zwierząt. Można je wykorzystać także do sadownictwa i ogrodnictwa jako zabezpieczenie przed atakiem ptaków na nasze uprawy.

Siatki ochronne nawet na balkon i w budownictwie

Siatki ochronne to również siatki balkonowe, które uniemożliwiają ucieczkę naszych pupili. Możemy je również użyć do wyznaczenia ogrodzenia wybiegów dla psów. Siatki ochronne stosuje się z powodzeniem również w budownictwie, np., jako tzw. siatki na rusztowania. Są bardzo proste w montażu. Bardzo ważne jest tu podanie dokładnych wymiarów takiej siatki. Powołując się na naszą wiedzę, otrzymają Państwo produkt, który posłużyć może na wiele lat.