1.png 2.png 3.jpg 4.png

Strona główna › O firmie

O firmie

 

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że z początkiem grudnia 2015 roku zakończyliśmy naszą kolejna inwestycję w Słupskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

W nowopowstałej hali produkcyjnej uruchomiliśmy nowoczesną linie technologiczną do produkcji sieci rybackich szytych maszynowo. Jednocześnie wzmocniliśmy te działy, które z powodzeniem funkcjonowały do tej pory.

W związku z powyższym informujemy, że nowy adres i siedziba firmy to:

Poldan Net Sp. Z o.o.

Ul. Braci Staniuków 40

76-200 Słupsk.

Zwracamy się z prośbą o przesyłanie wszelkiej korespondencji tylko i wyłącznie na adres podany powyżej.

Jednocześnie informujemy, że numer NIP, REGON i numery telefonów wraz z adresami email nie ulegają zmianie.

 

Działając od 20 lat,firma notuje ciągły rozwój i poszerzające się grono usatysfakcjonowanych klientów. Sprzyja temu polityka firmy, która definiuje podstawowe kierunki działania.

W 2013 roku otworzyliśmy drugi zakład produkcyjny w Słupskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Pod koniec 2015 roku dokonaliśmy rozbudowy oddziału w Słupsku, jednocześnie przenoszać swoja siedzibę i pozostała produckję z Ustki.

Naszym klientom zapewniamy pewność i terminowość w realizacji zamówień. Dzięki stałemu udoskonalaniu linii technologicznej gwarantujemy wysoką jakość i atrakcyjna cenę swoich produktów. Wiemy, że troska o klienta nie odbyłaby się bez dbałości o pracownika, dlatego tez systematycznie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników.

W firmie Poldan Net istnieje możliwość wykonania siatek o dowolnym kształcie i w dowolnym rozmiarze. Wykorzystujemy siatki PET, PP, PE i linki własnej produkcji. Wykorzystując niemieckie maszyny Herzog a także hiszpańskie Ratera produkujemy liny, sznury plecione o średnicy od 0,5 mm do 18 mm w dowolnym kolorze. Są to liny, sznury pływające, ołowiane, stylonowe poliestrowe oraz polipropylenowe. Prowadzimy również sprzedaż sprzętu rybackiego i żeglarskiego.

 

Zapewniamy gwarancję na produkowany towar jak również serwis pogwarancyjny na terenie całego kraju