1.png 2.png 3.jpg 4.png

Producent siatek ochronnych, sportowych i sieci rybackich

producent sieci rybackich

PoldanNet

Szanowni Państwo,
Poldan Net to producent siatek ochronnych, sportowych i sieci rybackich. Nasza firma działa na rynku już od dwudziestu lat, możemy się więc pochwalić niezwykle cennym doświadczeniem w branży oraz rzeszą zadowolonych klientów. Naszym priorytetem jest Państwa satysfakcja! Wiemy, że troska o klienta nie miałaby racji bytu bez jednoczesnej dbałości o pracownika, dlatego tez systematycznie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników. Dzięki stałemu udoskonalaniu linii technologicznej gwarantujemy najwyższą jakość w atrakcyjnych cenach. Stawiamy na ciągły rozwój, a świadczy o tym fakt, że właśnie uruchomiliśmy nowoczesną linię technologiczną do produkcji sieci rybackich szytych maszynowo w nowej hali produkcyjnej.

Zapewniamy pewność i terminowość w realizacji zamówień. Jako wiodący producent siatek ochronnych, sportowych i sieci rybackich dostosujemy się do Państwa potrzeb. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia! Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – zapewniamy wykonanie siatek o dowolnym kształcie i w dowolnym rozmiarze. W produkcji wykorzystujemy siatki PET, PP, PE i linki własnej produkcji. Wytwarzamy asortyment do wielu różnorodnych zastosowań. Nasza bogata oferta powstała z myślą o wszystkich potrzebach naszych klientów. W procesie produkcji wykorzystujemy przede wszystkim stylon i polietylen oraz wyjątkowe linki do obszywek własnej produkcji. Jako profesjonalista w branży Poldan Net realizuje zamówienia od klientów hurtowych, ale również jesteśmy otwarci na małe zamówienia od klientów prywatnych.

producent siatek sportowych

Siatki sportowe

Sportowe siatki są bardzo ważnym elementem wyposażenia terenu przeznaczonego do ćwiczeń. Muszą spełniać szereg wymogów, które sprawiają że będą się nadawać do każdego, nawet najbardziej wymagającego sportu. Dlatego wybierając siatki, należy kierować się możliwościami, które oferują ich dystrybutorzy.

Poldan Net, jako producent siatek sportowych o profesjonalnym podejściu, prezentuje szeroką ofertę swoich produktów. Na stronie można znaleźć wiele rodzajów siatek. Należą do nich m.in.: siatki do piłki nożnej, ręcznej, siatkówki, piłkochwyty, kurtyny grodzące, siatki do hokeja, golfa, tenisa.

Wszystkie modele produkowane są przy użyciu wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na ich wyjątkową trwałość. Z tego względu można z powodzeniem użytkować siatki przez wiele lat. Ponadto zapewniają bezpieczeństwo dla przebywających w okolicy osób. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wygląda sport, dla którego projektowane są nasze siatki, dlatego szczególny nacisk stawiamy na kwestie wytrzymałości tych produktów i stopnia ochrony, jaką mają zagwarantować.

Aby zaoferować najbardziej kompleksowy wybór, realizujemy również zamówienia indywidualne. Możemy wytworzyć siatki sportowe w różnych rozmiarach, o odmiennych kształtach czy wielkości oczek. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych, ale nasz park technologiczny jest w stanie wytworzyć również hurtową liczbę siatek bez żadnego problemu. Współpracujemy z każdym, kto wykazuje zainteresowanie wysokogatunkowymi produktami.

Zapewniamy krótki termin realizacji oraz korzystną cenę. Ostateczny koszt zamówienia jest wyceniany pod konkretne zamówienia, ponieważ jesteśmy otwarci na rozmaite propozycje, także te, które odbiegają od standardowych rozwiązań.

Jeśli poszukują Państwo zaufanego i sprawdzonego producenta siatek sportowych, Poldan Net z pewnością nie zawiedzie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Pomożemy również w wyborze produktu, który będzie najlepiej dostosowany do Państwa potrzeb.

Certyfikat
 
producent siatek ochronnychPolityka Jakości

Siatki ochronne

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy w zakresie siatek ochronnych, zabezpieczających i asekuracyjnych. Poldan Net od wielu lat jest producentem siatek ochronnych, w tym siatek na kontenery. Zapewniamy profesjonalną obsługę, szybkie realizacje i niskie ceny.

PoldanNet

Sieci rybackie

W Poldan Net mogą Państwo zamówić dowolne sieci rybackie. Nasza firma jest znana jako wiodący producent sieci rybackich. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować nowatorskie i sprawdzone sposoby produkcji. Szyjemy nowe sieci, ale dokonujemy też reperacji zużytych. Wytwarzamy również liny i sznury plecione (o średnicy od 0,5 mm do 18 mm) w dowolnym kolorze. Są to liny, sznury pływające, ołowiane, stylonowe poliestrowe oraz polipropylenowe. Prowadzimy również sprzedaż sprzętu rybackiego i żeglarskiego. Zapewniamy gwarancję na produkowany towar oraz serwis pogwarancyjny na terenie całego kraju.

UWAGA! Zmiana siedziby firmy. Nowy adres: POLDAN NET Sp. z o.o., ul. Braci Staniuków 40, 76-200 Słupsk. Pozostałe dane pozostają bez zmian.

Galeria zdjęć