1.png sport.jpg sport2.jpg

Strona główna › Siatki sportowe

Siatki sportowe


Firma Poldan Net jest producentem siatek sportowych do różnych dziedzin sportu. Szyjemy siatki na bramki do piłki nożnej, zarówno siatki typu Junior jak i Senior, piłki ręcznej, hokeja. Szyjemy też siatki do koszykówki, siatkówki, badmintona. Dużą popularnościa ciesza się także produkowane przez nas siatki do tenisa ziemnego. Posiadamy w swojej ofercie siatki o różnej grubości sznurka, jak i różnych wielkościach oczek. Klient może tez zdecydowac o kolorze wybranej siatki.

Specjalizujemy się również w kurtynach dzielących hale sportowe a także szyjemy tzw. łapacze, popularnie określane jako piłkochwyty.Pozwalają one nie tylko zabezpieczyć obiekt sportowy , ale także go unowocześnić. Piłkochwyty wykorzystuje się między innymi na boiskach sportowych, kortach tenisowych, polach golfowych czy lodowiskach hokejowych.

Nasze produkty moga być wykorzystywane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz hal czy ośrodków sportowych. Wykorzystujemy głównie siatki polipropylenowe, poliamidowe i polietylenowe. Dbając o najwyższy poziom zapewniamy jak największą odpornośc naszych produktów na warunki atmosferyczne jak i promieniowanie UV.

Liny do obszywek oraz jako obciążniki do kurtyn grodzących produkujemy sami, sieci sprowadzamy u najlepszych zachodnich producentów. Posiadając bogaty park maszyn jesteśmy w stanie zapewnić klientom doskonałą jakośc w bardzo konkurencyjnej cenie.

Dostarczamy nasze siatki na teren całego kraju jak i na cały świat.


Poldan Net
realizuje zamówienia od klientów hurtowych, ale również jesteśmy otwarci na małe zamówienia od klientów prywatnych. Nasze siatki sportowe eksportujemy do Danii do jednej z największych firm zajmującej się sprzedażą sprzętu sportowego - Virklund Sport, a także do pozostałych krajów europejskich.

 

Najbardziej popularne siatki na barmki do piłki nożnej typu Junior szyjemy w standardowym rozmiarze w trzech różnych głębokościach: Siatki te bardzo często występują na boiskach Orlikowych.

 

  

 

1) 5 x 2 x 0,8/1,5 m
gdzie 5 to szerokość, 2 to wysokość i 0,8/1,5 to głebokośc bramki
2) 5 x 2 x 1,0/1,5 m
3) 5 x 2 x 1,2/1,5 m

Siatki do piłki nożnej na bramki typu Senior szyjemy według parametrów:

1) 7,5 x 2,5 x 0,8/2,0 m

2) 4,5 x 2,5 x 2,0/2,0 m

Sitaki na bramki do piłki ręcznej bardzo często wykorzystujemy w celach indywidualnych na bramki w przydomowych ogródkach. Mają parametry:

1) 3 x 2 x 0,8/1,0 m

Siatki do tenisa ziemnego szyjemy na profesjonalne korty tenisowe jak i dla indywidualnego użytku. Ze względu na przeznaczenie wykorzystujemy tu różnorodne wzmocnienie, obszycie, materiały.

1) 12,72 x 1,07 m