11.png 12.png 13.png

Strona główna › Siatki ochronne

Siatki ochronne

Firma Poldan Net to renomowany producent siatek do róznorodnych gałęzi przemysłu.
Szyjemy siatki zabezpieczające, budowlane, ochronne. Nasze siatki znajduja zastosowanie zarówno w ogrodnictwie, rolnictwie, budownictwie jak i w hodowli zwierząt.

Sitaki zabezpieczające ładunek podczas transportu czy tez siatki kontenerowe to coraz bardziej popularny produkt. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że nie pozwalają by ładunek wydostał się z wyznaczonego miejsca. Moga byż zakładane również na palety, dzięki czemu łatwiej zaplanować nam przestrzeń ładunkową czy tez ochronić towar przed kradzieżą.

Podobne siatki szyjemy również na wysypiska śmieci. Dobrze wymierzona siatka, uszyta z mocnego materiału to ochrona przed przemieszczaniem się odpadów poza wyznaczony teren. Posiadając wieloletnie doświadczenie w tym zakresie jesteśmy w stanie odpowiednio zaprojektować ochronę z siatek. Nasze siatki szyjemy ze sprawdzonych materiałów takicj jak poliamid, polipropylen czy polietylen. Maja różne wielkości oczek od 10 do 120 mm a także różne grubości sznurka.

Siatki ochronne z powodzeniem sprawdzaja się zarówno w rolnictwie jak i dla celów prywatnych. Siatki hodowlane czyli woliery służą do ochrony ptactwa, zarówno przed ucieczkami, jak i atakiem ze strony innych zwierząt. Możemy je wykorzystać także do sadownictwa, ogrodnictwa jako zabepieczenie przed atakiem ptaków na nasze uprawy.

Siatki balkonowe czyli siatki, które uniemożliwiają ucieczkę naszych pupili. Możemy je również użyć do wyznaczenia, ogrodzenia wybiegów dla psów.

Siatki ochronne stosuje się z powodzeniem równiez w budownictwie jako tzw. siatki na rusztowania. Są bardzo proste w montażu. Bardzo ważne jest tu podanie dokładnych wymiarów takiej siatki. Powołując się na naszą wiedzę, otzrymają Państwo produkt, który posłużyć może na wiele lat.