1.png 2.png 3.jpg 4.png

Poldan Net - producent sieci rybackich i siatek sportowych

Producent sieci rybackich i nie tylko

Szanowni Państwo,
Poldan Net to producent sieci rybackich i siatek sportowych. Nasza firma działa na rynku już od dwudziestu lat, możemy się więc pochwalić niezwykle cennym doświadczeniem w branży oraz rzeszą zadowolonych klientów. Naszym priorytetem jest Państwa satysfakcja! Wiemy, że troska o klienta nie miałaby racji bytu bez jednoczesnej dbałości o pracownika, dlatego tez systematycznie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników. Dzięki stałemu udoskonalaniu linii technologicznej gwarantujemy najwyższą jakość w atrakcyjnych cenach. Stawiamy na ciągły rozwój, a świadczy o tym fakt, że właśnie uruchomiliśmy nowoczesną linię technologiczną do produkcji sieci rybackich szytych maszynowo w nowej hali produkcyjnej.

Poldan Net – producent sieci rybackich i siatek sportowych – jakość, która zobowiązuje

Zapewniamy pewność i terminowość w realizacji zamówień. Jako wiodący producent sieci rybackich i siatek sportowych dostosujemy się do Państwa potrzeb. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia! Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – zapewniamy wykonanie siatek o dowolnym kształcie i w dowolnym rozmiarze. W produkcji wykorzystujemy siatki PET, PP, PE i linki własnej produkcji. Wytwarzamy też liny i sznury plecione (o średnicy od 0,5 mm do 18 mm) w dowolnym kolorze. Są to liny, sznury pływające, ołowiane, stylonowe poliestrowe oraz polipropylenowe. Prowadzimy również sprzedaż sprzętu rybackiego i żeglarskiego. Zapewniamy gwarancję na produkowany towar oraz serwis pogwarancyjny na terenie całego kraju.

 

Producent siatek sportowych, czyli na lądzie...

Producent sieci rybackich i siatek sportowych Poldan Net wytwarza asortyment do wielu różnorodnych zastosowań. Nasza bogata oferta powstała z myślą o wszystkich potrzebach naszych klientów. Stwarzamy możliwość zamówienia siatek sportowych i siatek ochronnych o dowolnym kształcie i rozmiarze, jesteśmy w stanie dopasować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. W procesie produkcji wykorzystujemy przede wszystkim stylon i polietylen oraz wyjątkowe linki do obszywek własnej produkcji. Jako profesjonalista w branży Poldan Net realizuje zamówienia od klientów hurtowych, ale również jesteśmy otwarci na małe zamówienia od klientów prywatnych.

Producent sieci rybackich, czyli na morzu...

W Poldan Net mogą Państwo zamówić również dowolne sieci rybackie. Nasza firma jest znana jako wiodący producent sieci rybackich. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować nowatorskie i sprawdzone sposoby produkcji. Szyjemy nowe sieci, ale dokonujemy też reperacji zużytych. Prowadzimy również sprzedaż osprzętu rybackiego i żeglarskiego oraz produkujemy liny i sznury plecione (chodzi o liny pływające, ołowiane, stylonowe, polipropylenowe i poliestrowe).

UWAGA! Zmiana siedziby firmy. Nowy adres: POLDAN NET Sp. z o.o., ul. Braci Staniuków 40, 76-200 Słupsk. Pozostałe dane pozostają bez zmian.

Galeria zdjęć